Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27608
Stary 04.07.2010, 10:58
Sprzedaz Marcelo ma dla mnie wiecej plusow:
- jesli Wisła by sie nie zgodziła na taki transfer bo wielce prawdopodobne ze skonczylo by sie jak z Uche czyli obrazenie sie, zero gry i ucieczka przy pierwszej mozliwosci za mala kase - trzeba pamietac w jakim stylu Marcelo odchodzil z brazyli
- jasny przyklad dla innych utalentowanych i mlodych graczy z zagranicy - przyjdz do nas, wypromujesz sie i pojdziesz do silnego klubu my ci nie bedziemy rzucac kłód pod nogi
- kasa z trasferu

niz minusow:
-trzeba znalezc kolejnego gracza a czasu mało
- kompletnie nowa obrona potrzeba zgrania
- strata tych paru bramek na sezon (czesto bardzo waznych)

Ogolnie bardziej żałowałem Głowy ale rozumiem obie decyzje. Byle by tylko szybko znalezc nastepce
Po tym jak Wisełka ligi nie wygrała, tak ją to wkurzyło że Polskę zalała
Odtąd cała Polska będzie się modliła, by Wisełka zawsze Mistrzem Polski była
Odpowiedz cytując