Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27607
Stary 04.07.2010, 10:58
Dwóch podstawowych obrońców w jednym oknie. Jedeyna formacja która była ok została rozwalona od tak sobie. Rozumiem sprzedać jednego (Marcelo bo byl lepszy od całej ligi), ale po co Głowackiego namawiano na transfer przecierz początkowo wogóle nie chciał odchodzić. Te transfery obecne to tak naprawdę dalej łapanka. Z najlepszej obrony w lidze nagle mamy obronę na poziomie spadkowiczów. Takie rzeczy tylko w Wiśle. I oni chcą ugrać coś w pucharach? Każde przejscie kolejnej rundy powinno być wielkim sukcesem (nawet tych Litwinów). Co to za wzmacnianie gdy dziur przed oknem transferowym na każdej pozycji, a oni pozbywają się dwoch najlepszych graczy, dwóch liderów drużyny (został tylko Sobol). Marnie to widze i w tych młodych zdolnych nie wierzę, że są w stanie zastąpić Głowe i Marcelo.
Jak narazie okienko na wielki minus.

Marcelo życze oczywiście powodzenia.
Ostatnio edytowane przez Baala : 04.07.2010 o godz. 11:01.
Odpowiedz cytując