Reser napisał(a):

Poczekamy 3 dni i znowu euforie wróci na forum. Jacy wy jesteście wspaniali. Podziwiam was
|
W euforie to niestety wpadali ludzie, którym wystarczyło zastąpić Głowę młodym, zdolnym ale c..j wie jak naprawdę jak grającym Bunozą... Marcelo - jeśli już go sprzedajemy - powinien zastąpić ktoś bardzo dobry. Taki zawodnik to np Barbaric. I jeszcze połowę kwoty zostaje w kieszeni Cupiała. A znając życie kupimy właśnie kolejnego nieopierzonego gówniarza z prowincjonalnego klubiku.