Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27603
Stary 04.07.2010, 10:57
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Powiem tak to jest śmich na sali, oddali dwóch najlepszy zawodników, a sprowadzaja jakis anonimowych grajków. To się w głowie nie mieści, Mielsimy wzmacniać ofensywe tymczasem rozwalili nam obronę.

Bunoze możemy sobie wsadzic w dupę.
Marcelo też był anonimowy.
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując