westersyl napisał(a):

Powiem tak to jest śmich na sali, oddali dwóch najlepszy zawodników, a sprowadzaja jakis anonimowych grajków. To się w głowie nie mieści, Mielsimy wzmacniać ofensywe tymczasem rozwalili nam obronę.
Bunoze możemy sobie wsadzic w dupę.
|
Marcelo też był anonimowy.