Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27599
Stary 04.07.2010, 10:55
maci0s 3 mln za wschodzącą gwiazdę? proszę cię co najmniej 4 powinno być, bo znając jego podejście to nie zdziwię się jak za 2 lata będzie w kadrze Brazylii. Błąd polega na tym że za wcześnie go sprzedajemy, była mowa że jak Głowa odejdzie to Marcelo nie. Jeszcze rok mógł pograć u nas :(:(


Odpowiedz cytując