Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27588
Stary 04.07.2010, 10:48
no troche to dziwne, bo w jednym okienku zesmy sie pozbyli srodka obrony.. a kazdy wie, ze tam zgranie liczy sie najbardziej. Zobaczymy jak to bedzie, ale na razie nie wyglada to za ciekawie.
Odpowiedz cytując