Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27574
Stary 04.07.2010, 10:42
Przecież obiecywali że jeśli pojdzie jeden to drugiego nie oddadzą! Brawo dla naszych działaczy, choćby sie posrali i tak takiego obroncy nie znajdą. Niech Amica i Legia się teraz cieszy, bo jest z czego.
Odpowiedz cytując