Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27573
Stary 04.07.2010, 10:41
Chyba ich pojebało!!! Przed pucharami rozwalili jedyną formacje, która w zeszłym poziomie grała na wysokim poziomie.
W jednym okienku pozbywamy się dwóch najlepszych stoperów ligi (zgranych ze sobą).
Brak słów...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując