Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27570
Stary 04.07.2010, 10:40
No cóż. Skomentuje to tak. Ktoś odchodzi i ktoś przyjdzie na jego miejsce. Marcelo to klasowy zawodnik, ale nie ma ludzi niezastąpionych. Liczę, że Basałaj jak najwięcej wynegocjował, bo jak przejdzie za wspomniane wczoraj 2,4 ml euro to kiepski transfer z klubu zrobiliśmy.
Odpowiedz cytując