|
No cóż. Skomentuje to tak. Ktoś odchodzi i ktoś przyjdzie na jego miejsce. Marcelo to klasowy zawodnik, ale nie ma ludzi niezastąpionych. Liczę, że Basałaj jak najwięcej wynegocjował, bo jak przejdzie za wspomniane wczoraj 2,4 ml euro to kiepski transfer z klubu zrobiliśmy.
|