Tak jak mówię, problemem w tym momencie nie jest sprzedaż Marcelo, bo na nim na pewno Wisła coś tam zarobiła, a sam ma talent zdecydowanie wielkiej klasy, tylko niech mi ktoś wytłumaczy -
czemu pozbyto się za nieoszałamiającą sumę lidera defensywy Głowackiego, mając w planach sprzedaż Marcelo
PO PROSTU DEBILIZM! I nie da się tego inaczej w słowa ubrać...