Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27568
Stary 04.07.2010, 10:38
Tak jak mówię, problemem w tym momencie nie jest sprzedaż Marcelo, bo na nim na pewno Wisła coś tam zarobiła, a sam ma talent zdecydowanie wielkiej klasy, tylko niech mi ktoś wytłumaczy - czemu pozbyto się za nieoszałamiającą sumę lidera defensywy Głowackiego, mając w planach sprzedaż Marcelo PO PROSTU DEBILIZM! I nie da się tego inaczej w słowa ubrać...
Odpowiedz cytując