Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DarekK_11
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC
Offline
#
2832
04.07.2010, 10:38
Pusher pytanie było o cenę biletu na mecz w KRAKOWIE, a Ty wyjeżdżasz z tekstem o wyjeździe do Szawle...
tkwm: myślę, że do 30 zł
Ostatnio edytowane przez DarekK_11 : 04.07.2010 o godz. 10:47.
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II
http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg
Pakiet - 8 PLN
Kontakt:
Facebook:
WISŁA ZŁOCIEŃ
/ Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
DarekK_11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DarekK_11
Znajdź inne posty napisane przez DarekK_11