http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...sferu_marcelo/ ****a wiedziałem, że jest za pięknie! wraca żuraw wisła kupuje ludzi młodych i zdolnych byłych grajków z u-21 mocne zainteresowanie milinkovicem nowy bramkarz................
****a jak dla mnie to jest fail sezonu, pozbyc sie dwoch genialnych stoperow ktorzy byli najlepsza para w lidze w tym samym oknie transferowym i jeszcze nie wykupic dobrego prawego obroncy :/
NA JEGO MIEJSCE MUSI PRZYJŚĆ KTOŚ DOŚWIADCZONY I OGRANY W PUCHARACH ALBO NIE MAMY CZEGO SZUKAĆ! OBRONA W SKŁADZIE CIVKOS-BUNOZA-CLEBER-BROZEK NIE PORADZI SOBIE!!!