Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Glova91
Member
Od: 07.2008
Offline
#
27564
04.07.2010, 10:38
Marcelo-normalna kolej rzeczy. Nie ma co lamentowac i tyle. Pozostaje tylko kwestia finansowa. Byleby kwota transferowa wynosiła ponad 3 mln, bo inaczej to głupota.
Glova91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Glova91
Znajdź inne posty napisane przez Glova91