Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arturtsw
Member
Od: 07.2007
Offline
#
27562
04.07.2010, 10:36
Panowie działacze zepsuli pięęękną niedzięlę :(
arturtsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arturtsw
Znajdź inne posty napisane przez arturtsw