Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
27559
04.07.2010, 10:35
gówno kupią banda matołów prezesów co myślicie że że kogo sprowadzą vidica z menchesteru
p.s .sory za literówka ale w k....... jestem
tupet
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tupet
Znajdź inne posty napisane przez tupet