|
Sama sprzedaż to jeszcze nic strasznego, w końcu zawodnik o dwie klasy przewyższa tą ligę, problem będzie jeśli tą uzgodnioną sumą jest wspomniane 2,5 mln euro...W tym przypadku sprzedaż Głowackiego uważam za skrajną głupotę, no ale skoro "chcieli mu dać zarobić"...
|