Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27555
Stary 04.07.2010, 10:34
Sama sprzedaż to jeszcze nic strasznego, w końcu zawodnik o dwie klasy przewyższa tą ligę, problem będzie jeśli tą uzgodnioną sumą jest wspomniane 2,5 mln euro...W tym przypadku sprzedaż Głowackiego uważam za skrajną głupotę, no ale skoro "chcieli mu dać zarobić"...
Odpowiedz cytując