Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arturtsw
Member
Od: 07.2007
Offline
#
27545
04.07.2010, 10:30
Ale lipa ... nie spodziewałem się! Dwóch podstawowych obrońców w 1 oknie! Tak się nie robi!:(
arturtsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arturtsw
Znajdź inne posty napisane przez arturtsw