kacpergawlo napisał(a): 
|
Tak, granie dwoma ofensywnymi pomocnikami w środku to bardzo inteligentne wyjście... Każda licząca się drużyna na świecie ma w swojej jedenastce defensywnego pomocnika pomimo dużo lepszych piłkarzy w defensywie niż my.
|
Od kiedy Jirsak to OP ? 
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|