Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27534
Stary 04.07.2010, 10:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
idac tropem ostatniego sparingu , Paweł Brożek nie bedzie grał w pierwszej 11 ,... bzdury pleciecie kolego

Do Sobolewskiego będą dobierać środek pola , najbliżej z trójki Jirsak , Mączyński , Garguła jest ten pierwszy .

Akurat o atak Zurawski Pawel Brozek jestem jakos spokojny ( Zuraw schowany nieco za Pawlem), mysle tez ze srodek pola to jednak Jirsak, Gargula ... zalezy czy Sobol jest jeszcze w stanie nawiazac walke z mlodszymi...

Kasperczak daje coraz wiecej szans Tomasowi i oby odplacil Wisle dobra gra... czekamy juz bardzo dlugo na to ze wypali... bez napinek
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując