|
Member
Od: 10.2009
Skąd: Myślenice
Offline
|
#2831

04.07.2010, 09:53
|
fan1906 napisał(a): 
he? chyba jednak nie..
Cytat:
Bardzo prosimy o poważne podejście do informacji.

W związku z pewnymi warunkami jakie zostały nam postawione musimy wiedzieć ile osób planuje udać się na Litwę na mecz Wisły Kraków.
min. z góry musimy zapłacić za tyle biletów ile zostanie zamówionych
Cena biletu na mecz : 10 Euro
Wiedze tą musimy posiadać już przed zapisami i zanim bilety zostaną wysłane do Krakowa.
Prosimy wszystkie osoby, które udają się na Litwę o mail na adres:
naszewyjazdy@***************
w mailu prosimy wpisać :imię, nazwisko, Pesel - wasze dane i osób które zgłaszacie do wyjazdu.
W temacie maila proszę wpisać : bilet na mecz w Szawle
Osoby, które chcą na mecz udać się transportem SKWK wpisują w temacie maila: bilet na mecz i autokar do Szawle (proszę o mail również osoby które się już zgłaszały na transport).
Maile prosimy wysyłać do soboty do godz. 12.
|
|
|