iq1000 napisał(a):

|
Tyle, że przyszedł Bunoza, a odszedł Głowacki, Jop i wkrótce Cleber.
|
Przyszedl Bunoza i Kowalski , nie zapominaj o nim nawet jeśli w niego nie wierzysz ( w Jopa wierzyłes ? ) . Cleber odchodzi za pół roku , ale nie jest powiedziane , że jeśli będzie w dobrej formie fizycznej to nie pociągnie jeszcze jakiś czas . Kupowanie teraz jeszcze jednego obrońcy jest bez sensu , bo i tak szans na gre nie będzie miał najmniejszych .