Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27531
Stary 04.07.2010, 09:43
iq1000 napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że przyszedł Bunoza, a odszedł Głowacki, Jop i wkrótce Cleber.
Głowacki-->Bunoza
Jop-->Kowalski
Nie wiem jak ty,ale ja wole Kowalskiego.Gdyby nie Jop i Pawełek nie padł by gol z Levadią,gdyby nie jop mielibyśmy pewnie MP
Odpowiedz cytując