tkwm napisał(a):

Czy wiecie może czy 15 lipca mecz Szawale-Wisła będzie transmitowany w telewizji Słyszałem ze na Polsacie tylko czy zwykłym czy moze futbol ?
|
Polsat futbol , maja tam lecieć wszystkie mecze polskich drużyn , nie jestem pewien tylko czy Lecha nie puszczą na otwartej