Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2475
Stary 04.07.2010, 09:29
tkwm napisał(a):Wyświetl post
Czy wiecie może czy 15 lipca mecz Szawale-Wisła będzie transmitowany w telewizji Słyszałem ze na Polsacie tylko czy zwykłym czy moze futbol ?
Polsat futbol , maja tam lecieć wszystkie mecze polskich drużyn , nie jestem pewien tylko czy Lecha nie puszczą na otwartej
Odpowiedz cytując