Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27527
Stary 04.07.2010, 09:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
idac tropem ostatniego sparingu , Paweł Brożek nie bedzie grał w pierwszej 11 ,... bzdury pleciecie kolego

Do Sobolewskiego będą dobierać środek pola , najbliżej z trójki Jirsak , Mączyński , Garguła jest ten pierwszy .
Sobol to klasa, ale teraz, mając nareszcie co raz większą, wyrównaną kadrę, nie będzie sentymentów, jeżeli Jirsak zacznie dobrze grac, to Garguła lub Sobol będą zmiennikami. Jak sobie przypomnę zeszły rok, kiedy startowaliśmy do el. LM bez prawego obrońcy to mnie jeszcze szlag trafia.
Odpowiedz cytując