|
Mnie martwi najbardziej fakt , że w ostatnim meczu przed pucharowa potyczką będziemy jeszcze testowac nowych zawodników . Skład powinien się zgrywać , a w takich nefralgicznych pozycjach jak np środek pola , powinni grac zawodnicy z ugruntowaną pozycją i tylko szlifować zgranie z zespołem . A tutaj zapowiada się na testowanie minimum 3 zawodników w potyczce z Hannoverem .
Dobrze by było , gdybyśmy gładko przeszli dwumecz z Litwinami , czego życzyłby sobie każdy kibic Wisły , bes stresu do drugiej rundy . Ciekaw jestem jeszcze , czy zostanie zorganizowany jeszcze jakiś sparing , pomiędzy meczami pucharowymi , aby utrzymać , statystujących zawodników w grze
Na razie terminarz się przedstawia następująco
8.07. Hannover
15.07. el. LE
22.07. el. LE
29.07. ( oby ) el. LE
05.08. el. LE
08.08 . Liga : Arka Gdynia
|