Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Marcinklon
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice
Offline
#
27525
04.07.2010, 09:12
Panowie nie ma się co oszukiwać po tym sezonie Sobol jak zostanie wytransferowany tak jak Głowa to będzie to duży sukces.
Ohghnom wasz jeśli wy przyjdziecie do Izraela byliście mordowane wy uważacie w aeroporcie my fiksujemy
Marcinklon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcinklon
Znajdź inne posty napisane przez Marcinklon