|
Holender prezentuje sie na papierze bardzo ciekawie. 18 meczy w Birmingham do kontuzji robi wrazenie, przynajmniej w naszej przasnej lidze.
Co do zakontraktowania lewoskrzydlowego - nie widze wiekszego sensu. Nalezy tam wystawic Gargule. Moze nie ma pokretla w nodze, ale wrzutke ma swietna. Brozek / Kirm w odwodzie.
|