|
Senior Member
Offline
|
|
As napisał(a): 
A to bardzo ciekawe stwierdzenie. Przypomnij mi prosze na ktorym zawodniku sciagnietym za conajmnie 1 milionowa sume odstepnego sparzyl sie Cupial.
Ja nie przypominam sobie takiej sytuacji. Wszyscy drogo kupienie zawodnicy sie splacili. To raczej na ogorach ktorzy przychodzili za darmo Cupial tracil pieniadze.
|
No w sumie Jirsak
|
|