Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27514
Stary 04.07.2010, 07:34
As napisał(a):Wyświetl post
A to bardzo ciekawe stwierdzenie. Przypomnij mi prosze na ktorym zawodniku sciagnietym za conajmnie 1 milionowa sume odstepnego sparzyl sie Cupial.
Ja nie przypominam sobie takiej sytuacji. Wszyscy drogo kupienie zawodnicy sie splacili. To raczej na ogorach ktorzy przychodzili za darmo Cupial tracil pieniadze.
No w sumie Jirsak
Odpowiedz cytując