Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11593
Stary 04.07.2010, 06:56
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
gorzka prawda


z jednej strony jest ta radosc ze nowy stadion ,akustyka wreszcie cos czego nie bedziemy sie wstydzic

a z drugiej?

to cholerne wk**** za takie nieduczniki jak Obtułowicz czy Majchrowski swoimi łapami jak mogli spitolil ten stadion.
Do tgo ciagle niedoróbki,błedy,i niewyjanione rzeczy.A od nas zero reakcji jakbysmy wcale tego stadionu nie chcieli.

mam mieszane uczucia co do tego stadionu.
Z tą reakcją to jest tak że nigdy jeszcze nie zorganizowaliśmy jako klub żadnej mocniejszej akcji , chociaż proszą się miejscy notable o duży szum w sprawie stadionu nie od dziś , jeśli jednak zainteresujemy media protestem w sprawie niegospodarności i notorycznym niedotrzymywaniem terminów ukończenia stadionu zaraz rura zmieknie miejskim urzędasom .
Tylko problem tkwi w braku naszej mobilizacji poczynając już od tego forum przypuszczam że bylby problem ze skrzyknięciem 50 osób o większej ilości już nie wspomnę .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując