For_FuN_ napisał(a):

Na przyszlosc radze nauczyc sie czytania ze zrozumieniem. Nie wiem tez, czemu sie tak podniecasz? Porazka z zespolem Drezna pokazala, ze ten zespol potrzebuje realnych wzmocnien...ogrywanie amatorow(chociaz w sumie w ekipie Dynama tez bylo kilku) tego nie zmieni. Jak widac ominal cie zeszly sezon i wystepy w lidze, i w europejskich pucharach. Na to juz nic nie poradze, ale radze sie zapoznac z wynikami Wisly .
|
Wyniki sparingów nie są miarodajne pod kątem formy ani poziomu drużyny... i to wie każdy przeciętnie znający sie na piłce człowiek... a Ci co twierdzą, ze sparingi pokazują miejsce w którym jesteśmy to nie mają zielonego pojęcia o czym mówią.