Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11591
Stary 04.07.2010, 00:51
Pytam tak z ciekawości, a nie wiem na której stronie był ten temat poruszany. Czy fasada naszego stadionu będzie w jakiś sposób oświetlona? pozdro
Odpowiedz cytując