Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1929
Stary 03.07.2010, 23:55
Nie zapomniałem
Nadal twierdzę tak, jak napisałem. Moja niechęć do zespołu niemieckiego jest duża, co z tego skoro piłkarsko miażdżą resztę zespołów. Pożyjemy, zobaczymy...
Odpowiedz cytując