|
O Boze wypełnia sie moj bardziej czarny niz murzyn na ulicy po zmroku plan ,gdzie Niemcy z meczu na mecz graja coraz lepiej......
TO jest taka druzyna ,wszyscy graja a tym zawsze forma przyjdzie i szczescie dopisze kiedy trzeba....niech to szlag.
teraz trzymam wszytsko co mam za Hiszpanow ,oni musza w koncu złapac swoj rytm ,bo jak nie to nawet niechce myslec kto moze zostac Mistrzem.
|