Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1926
Stary 03.07.2010, 23:21
O Boze wypełnia sie moj bardziej czarny niz murzyn na ulicy po zmroku plan ,gdzie Niemcy z meczu na mecz graja coraz lepiej......
TO jest taka druzyna ,wszyscy graja a tym zawsze forma przyjdzie i szczescie dopisze kiedy trzeba....niech to szlag.

teraz trzymam wszytsko co mam za Hiszpanow ,oni musza w koncu złapac swoj rytm ,bo jak nie to nawet niechce myslec kto moze zostac Mistrzem.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując