I szczerze powiedziawszy tu zadnych murkow nie trzeba niszczysz, klasc nowa warstwe itp.. wiem ze oni sa (tak z tego wynika za malo inteligentni) ale przeciez wystarczylo wymienic krzeselka na jakies wyzsze.. czy chociazby podstawic pod nie jakis specjalny podest ktory sie fajnie wkomponuje.. przeciez to tak blacha rzecz ktora mozna wykonac w kilka minut.. wystarczy chciec, to jest do naprawy w jedna dniowke, tu nie trzeba z niczym kombinowac..
dojsc do siebie nie moge, skyboxy beda mieli gorsza widocznosc niz ktos stojacy na D

.. ale poczekajmy co O. wymysli... w koncu zarzekal sie niegdys ze ten stadion ma byc niczym teatr..