Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
27506
03.07.2010, 23:07
Chesteroski
napisał(a):
Ciekawe czy ten Agustien zdaje sobie sprawę że tutaj nie dostanie takich pieniążków, jakie miał w Holandii, albo w Anglii, ciekawe czemu sam rozwiązał kontrakt no i czy na pewno na ten obóz przygotowawczy miał trafić
Tyle pytań, pewnie wkrótce dowiemy się co z nim nietak, a może wszystko ok
Ale kontrakt chyba nie został zerwany, poprostu nie przedłużyli z nim..
cinekw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cinekw
Znajdź inne posty napisane przez cinekw