crazykaro napisał(a):

Sektor VIP i skyboxy to dwie różne sprawy.
A klub nie zarabia na kibicach z D tylko właśnie na skyboxach i VIPach.
|
Teoretycznie będzie zarabiał i na jednych i na drugich.Nie wiem o co Ci chodzi że na kibicach z D nie będzie zarabiał.5 Tyś x nawet 20 zeta to masz 100 tyś z D na 1 mecz - mało?
W praktyce, jak z loży vip nie będzie widać całego boiska to nikt miejsca nie kupi - to jasne.
Mam nadzieje że coś się zmieni bo to jest przecież niemożliwe żeby robić najdroższe miejsca, z których nie widać boiska

Monty Python by czegoś takiego nie wymyślił.