Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1050
Stary 03.07.2010, 22:45
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a dlaczego ma sie nie udać?
Przeciez juz jeden wychowanek Barcelony, gdzieś się tuła po Polsce (Widzew)
Kumpel trochę robi w dziennikarstwie sportowym, no i siłą rzeczy ostatnio sporo czasu spędza na Widzewie. Z tego, co mówi, to jeśli chłopak wytrzyma ligę fizycznie i się nie połamie, to Widzew będzie miał z niego duży pożytek. Inna sprawa, że moim zdaniem bez naprawy sytuacji w klubie nawet jakieś mega transfery nic nie pomogą. Trenerem jest figurant( Kretek), a skład będzie ustalał dyrektor sportowy, to się nie może dobrze skończyć. Z trenerem figurantem nie będzie szatni, nie będzie chemii, ba trudno będzie nawet o profesjonalizm i obawiam się, że będzie walka o utrzymanie.
Odpowiedz cytując