mitmichael napisał(a):

|
Slepy tez nie jestem i widze z powtorek ze nie ma spalonego. Zreszta technika jaka maja jest lepsza niz słowo niestronnego kibica. Wiele bzdur wypowiadaja ale tutaj 100% racji maja.
|
Nie wiem czy jakims trudnym, bardzo skomplikowanym jezykiem napisałem, chyba musialbym ci to klatka po klatce w paincie rozrysowac zebys zrozumial o co chodzi. Jednak ja proponuje zebyś pare razy przeczytał mojego wczesniejszego posta i ogladnal sytuacje. Jak to nie pomoże to mozesz jeszcze przeczytać
to. Żeby nie było że "wierze głupkom z weszło" to dodam ze napisalem co o tym sadze jeszcze zanim przeczytalem ten artykuł.