Wyświetl pojedynczy post
Wiślak178
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1917
Stary 03.07.2010, 22:41
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Slepy tez nie jestem i widze z powtorek ze nie ma spalonego. Zreszta technika jaka maja jest lepsza niz słowo niestronnego kibica. Wiele bzdur wypowiadaja ale tutaj 100% racji maja.
Nie wiem czy jakims trudnym, bardzo skomplikowanym jezykiem napisałem, chyba musialbym ci to klatka po klatce w paincie rozrysowac zebys zrozumial o co chodzi. Jednak ja proponuje zebyś pare razy przeczytał mojego wczesniejszego posta i ogladnal sytuacje. Jak to nie pomoże to mozesz jeszcze przeczytać to. Żeby nie było że "wierze głupkom z weszło" to dodam ze napisalem co o tym sadze jeszcze zanim przeczytalem ten artykuł.
Odpowiedz cytując