Jaroo1 napisał(a):

Dlatego wszyscy na D i dopingujemy. Nie kupujcie biletow dla VIPów bo tam meczu nie obejrzycie! 
Sektor VIP- tam meczu nie obejrzysz!
|
Sektor VIP i skyboxy to dwie różne sprawy.
A klub nie zarabia na kibicach z D tylko właśnie na skyboxach i VIPach. Skyboxy będą miały gorszy widok to będzie niższa cena ich wynajęcia. Niższa cena wynajecia skyboxa oznacza wyższe ceny na innych sektorach więc nie wiem z czego ty się tak cieszysz