Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11580
Stary 03.07.2010, 22:38
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego wszyscy na D i dopingujemy. Nie kupujcie biletow dla VIPów bo tam meczu nie obejrzycie!
Sektor VIP- tam meczu nie obejrzysz!
Sektor VIP i skyboxy to dwie różne sprawy.

A klub nie zarabia na kibicach z D tylko właśnie na skyboxach i VIPach. Skyboxy będą miały gorszy widok to będzie niższa cena ich wynajęcia. Niższa cena wynajecia skyboxa oznacza wyższe ceny na innych sektorach więc nie wiem z czego ty się tak cieszysz
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 03.07.2010 o godz. 22:40.
Odpowiedz cytując