|
Wiadome na ostateczną ocenę przyjdzie czas najwcześniej po kilku - kilkunastu meczach rozegranych przez nowych zawodników w Wiśle ale na tą chwilę bardzo podoba mi się podejście do transferów. Każdy z tych którzy przyszli, mają przyjść czy są testowani, może oprócz tego Kameruńczyka musi mieć jakieś umiejętności potwierdzone samym graniem w młodzieżówce swojego kraju. Ten Holender to już w ogóle jak na polskie warunki coś przełomowego. A najbardziej cieszy ze miejmy nadzieje skończyło się kupowanie zawodników na podstawie jakiś menadżerskich bredni czy youtube co pokazywał przykład np. Beto czy tego Chrostowa.
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|