Temat
:
Mundial 2010 w RPA
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
11
03.07.2010, 22:34
Wiślak178
napisał(a):
Na antenie TVP rozne rzeczy juz gadali i nie traktował bym ich jak wyroczni. Uwazam że spalony był, drugi zawodnik bedący na spalonym wyskoczyl do główki i w ten sposób przeszkodził Hiszpanowi w wybiciu.
Wyobraźcie sobie że tego drugiego goscia nie ma na boisku, obrońca bez problemu by to wybił.
Slepy tez nie jestem i widze z powtorek ze nie ma spalonego. Zreszta technika jaka maja jest lepsza niz słowo niestronnego kibica. Wiele bzdur wypowiadaja ale tutaj 100% racji maja.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael