Ja już o tych murkach pisałem spory kawałek czasu temu. Z 1. rzędu balkonu loży będzie widać boisko wyłącznie od linii bocznej i to też w przypadku, gdy VIP będzie dosyć wysoki. Nie wiem tylko dla jakiej wysokości widza to obliczono.
Cytat:
|
Niech burzą ten betonowy murek, wylewają jakieś stopnie podwyższające.... cokolwiek
|
Zburzyć i zastąpić barierką czy szklaną balustradą. Swoją drogą zastanawiam się kto wpadł na pomysł odgradzana VIPów betonem, toć wykonanie takiej ilości żelbetu na bank nie było tańsze, niż zastosowanie barierki czy szkła, ale teraz to już tylko marzenia.