Temat
:
Mundial 2010 w RPA
Wyświetl pojedynczy post
Miichał
Junior Member
Od: 03.2010
Offline
#
1914
03.07.2010, 22:02
Spalony strasznie dyskusyjny. Moim zdaniem sędzia nie powinien go odgwizdywać, ale pewnie z tej decyzji się wybroni. Decyzja niezgodna z duchem gry.
A przy tym karnym dla Paragwaju kto wbiegł w pole karne przed strzałem? Hiszpanie czy Paragwajczycy?
Miichał
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Miichał
Znajdź inne posty napisane przez Miichał