Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
27484
03.07.2010, 20:47
endriu133
napisał(a):
dlaczego ta suma Cupiala nie kusi;/ wziasc zainwestowac a potem sam zysk
nie ucz ojca dzieci robić...
Sancezz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sancezz
Odwiedź stronę domową użytkownika Sancezz!
Znajdź inne posty napisane przez Sancezz