|
o rany, jak na razie to na ten mecz patrzeć nie idzie. Parę takich spotkań i nic nie uchroni przed wpadnięciem w jakieś uzależnienie.
No , karny, może coś ruszy ?
edytka:
Może drugi karny też strzelający skopie?
Niezłe jaja, powtórka. I nic, dalej nic.
Ostatnio edytowane przez harthausen : 03.07.2010 o godz. 20:48.
|