Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1882
Stary 03.07.2010, 20:44
o rany, jak na razie to na ten mecz patrzeć nie idzie. Parę takich spotkań i nic nie uchroni przed wpadnięciem w jakieś uzależnienie.

No , karny, może coś ruszy ?


edytka:
Może drugi karny też strzelający skopie?
Niezłe jaja, powtórka. I nic, dalej nic.
Ostatnio edytowane przez harthausen : 03.07.2010 o godz. 20:48.


Odpowiedz cytując