Wyświetl pojedynczy post
mlody_ale_wierny
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.07.2010, 20:13
Wiadomo jedno oznacza drugie.
Z grupy wychodzi Wisła i Mizo to "na pewno"...
A tak w ogóle to lepiej sie bardziej przyłożyć do krajowych rozgrywek w tym roku
Ostatnio edytowane przez mlody_ale_wierny : 04.07.2010 o godz. 07:05.
HEJ WISŁA KOSZ!!!

Odpowiedz cytując