|
Spokojnie spokojnie. Dopiero mecz z Hannoverem pokaże na ile nowi piłkarze będą wzmocnieniami.
Wierzę, że będzie dobrze i potwierdzą swoją klasę.
Z relacji można wyczytać, że Czikosz zapowiada się na bardzo ofensywnego obrońcę.
To dobrze, bo Alvarez moim zdaniem taki nie był.
|