Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27478
Stary 03.07.2010, 20:04
Spokojnie spokojnie. Dopiero mecz z Hannoverem pokaże na ile nowi piłkarze będą wzmocnieniami.
Wierzę, że będzie dobrze i potwierdzą swoją klasę.
Z relacji można wyczytać, że Czikosz zapowiada się na bardzo ofensywnego obrońcę.
To dobrze, bo Alvarez moim zdaniem taki nie był.

Odpowiedz cytując