w Niemczech 6 liga to u nas chyba 1 albo 2

) zobaczymy holender ciekawy ale nic z tego nie będzie. W zbyt db klubach grał ze by przyszedł. Szkoda milinkovicia:( przecież 500 tys ojro to znowu nie dużo a i tak są zadłużeni;> a ewentualnu awans do LM to ok 15 mln ojro sa samo wejście

)dlaczego ta suma Cupiala nie kusi;/ wziasc zainwestowac a potem sam zysk