Wyświetl pojedynczy post
endriu133
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27477
Stary 03.07.2010, 20:03
w Niemczech 6 liga to u nas chyba 1 albo 2 ) zobaczymy holender ciekawy ale nic z tego nie będzie. W zbyt db klubach grał ze by przyszedł. Szkoda milinkovicia:( przecież 500 tys ojro to znowu nie dużo a i tak są zadłużeni;> a ewentualnu awans do LM to ok 15 mln ojro sa samo wejście)dlaczego ta suma Cupiala nie kusi;/ wziasc zainwestowac a potem sam zysk
Odpowiedz cytując