Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27470
Stary 03.07.2010, 19:25
Cytat:
mic1992 - co to ma do tematu o transferach?
To tak odnośnie tego, że nie potrzebujemy napastników ;]
A wg mnie, ludzi do ataku nigdy za mało. Lepiej z napastnika zrobić skrzydłowego, niż odwrotnie.
Odpowiedz cytując