|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie
Offline
|
#2795

03.07.2010, 19:06
|
Reiro napisał(a): 
Mam pytanie, kim jest Suarez awizowany w składzie na drugą połowę...?
Jeśli to jedno z nazwisk/imion tego Brazylijczyka to sorry
|
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23384
|
|